Wielkie otwarcie sklepu w Arkadach Wrocławskich poziom -1

26-11-2021

Wrocław, Pierwsze takie sklepy w mieście. Spichlerz Zdrowia - Producent Olei i Zdrowej Żywności

 
Udostępnij:

W centrach handlowych Arkady Wrocławskie i Borek otworzono sklep oraz wyspę handlową przez znanego i cenionego producenta zdrowej żywności Spichlerz Zdrowia. Ta renomowana firma słynie z jakości wytwarzanych przez siebie produktów, które jednocześnie dla naszego organizmu są "eliksirem życia".

Na ich stronie www.spichlerz-zdrowia.pl można poczytać więcej informacji o prozdrowotnych właściwościach produktów przez nich produkowanych. Jednakże w sklepach stacjonarnych mają większą ofertę produktową.
Spichlerz Zdrowia to przede wszystkim producent olei prozdrowotnych tłoczonych na zimno, kremów orzechowych, kimchi i zakwasów. W ofercie posiadają również zdrowe produkty z pobliskich gospodarstw oraz asortyment od innych producentów, ale tylko tych, którzy liczą się z tą samą zasadą, czyli cena i jakość. Dzięki najwyższej jakości i konkurencyjnym cenom, ich asortyment robi furorę w całej Polsce. Zasady, którymi kierują się właściciele to jakość bez chemii, smak oraz przystępna cena dla każdego.
Producent wykorzystuje specjalnie zaprojektowane urządzenia do tłoczenia oleju na zimno. Bardzo ważne jest rygorystyczne przestrzeganie temperatury jaką osiąga surowiec i produkt, czyli do 35°C. Wszystko po to by oleje zachowały swój ogrom składników odżywczych.
Najcenniejszym "eliksirem życia" to olej z czarnuszki, od którego jak wiadomo nie ma nic już praktycznie zdrowszego. Posiada ogrom właściwości prozdrowotnych.

W firmie wytwarza się także przesmaczne Kimchi – to najzdrowsza przekąska świata. Produkt swoją renomę zdobył tym, że jest niepasteryzowany i bez konserwantów, a dzięki temu zachowuje wszystkie swoje właściwości zdrowotne. Wytwarzane jest na bieżąco w 100% naturalnie, bez dodatku jakiejkolwiek chemii.

Bardzo ciekawym produktem wytwarzanym przez tego renomowanego producenta są także kremy orzechowe i pasty warzywne. Produkty te w odróżnieniu od innych na rynku są w 100% naturalne, bez chemii, bez konserwantów, bez żadnych dodatków i wypełniaczy. Kremy orzechowe są bardzo zdrowym i smacznym zamiennikiem słodyczy przy tym świetnie wpływające na pamięć i koncentrację.

W sklepie można także zakupić bardzo smaczne wędliny - prosto od rolnika. Za niezwykle atrakcyjną cenę, otrzymają Państwo produkt najwyższej jakości.

Ponadto do oferty wprowadzili sery góralskie owcze, kozie, krowie z wypasu na Podhalu, które są zawsze świeże, soczyste i smaczne.

Na uwagę zasługują także prozdrowotne miody prosto z pasieki,

Ponadtwo w ofercie sklepy posiadają olejki konopne CBD, najlepsze kawy świata - świeżo palone, herbaty prozdrowotne, przyprawy świata, kombucha, produkty bezglutenowe, produkty BIO, soki i syropy 100% z owoców.

Ciekawym dodatkiem są też naturalne suplementy diety oraz naturalne kosmetyki, specjalnie wyselekcjonowane, które mają najlepszy parametr ceny i jakości.

 

Zapraszamy do sklepów Spichlerz Zdrowia

- Wrocław, Galeria Arkady Wrocławskie (poziom -1)
- Wrocław, CH Borek, ul. Hallera 52 sklep-wyspa przy głównym wejściu

- Kraków , Galeria M1 sklep-wyspa między Auchon a MediaMarkt

Strona www sklepu
www.spichlerz-zdrowia.pl